Yaşam

Özkan Uğur’un oğlu Alişan Uğur: Gerçeklerle yüzleşiyorum ve bu kalbimi kırıyor

Oyuncu Alişan Uğur, rahmetli babası Özkan Uğur ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Uğur, “Kendimi ne kadar bitkin ve üzgün hissettiğimi tarif etmem mümkün değil. Kalbim kırılıyor, sonsuz bir boşluk hissediyorum” dedi.

Babasıyla fotoğraflarını paylaşan Uğur, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Ne kadar bitkin ve üzgün olduğumu tarif etmem mümkün değil. Babamla sayısız güzel anılar geliyor aklıma, gülümsüyorum, gülüyorum. Ama birdenbire canım babamla artık başka bir anımın olmayacağı gerçeğiyle yüzleşiyorum ve kalbim sızlıyor, kendimi sonsuz bir boşlukta hissediyorum.

Artık bu dünyada olmadığına inanmak inanılmaz derecede üzücü. Ama her zaman yanımda olacağını biliyorum. Sonsuz gülümsemesiyle bizi izlemeye devam edecek. Senin gibi bir babanın oğlu olduğum için kendimi hep çok şanslı hissettim ve hayatım boyunca sana layık bir evlat olmaya çalıştım. Her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya devam ederek bu çabamı sürdüreceğim.

Mesaj yazan, telefonla arayan, tanıdığım, tanımadığım herkese çok teşekkür ederim. Güzel yorumlarınızı okumak ve desteğinizi hissetmek benim için çok değerli. Hayırlı olsun canım babam Asla unutulmayacaksın. Keyifli gücünüz, müziğiniz, hikayeleriniz ve sevginizle bizimle olmaya devam edeceksiniz. Seni çok seviyorum. Aydınlıkta uyu. Mekanın cennet olsun. Hepimize başsağlığı dileriz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu