Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında yavaş gitmek, trafik işaret ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Çağlayan-Gemlik Serbest Bölge kavşakları 1-7. İstanbul istikametindeki sağ şerit 2. kilometredeki bakım onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanıyor.

Gebze-Orhangazi-İzmir Bursa Batı-Karacabey kavşakları 34-40 (İzmir Körfez Geçişi ve bağlantı yolları dahil) Otoyolu. İzmir’in ilk kilometrelerindeki bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle aktarma İstanbul istikametine yapılacak. Söz konusu bölgede ulaşım her iki yönden diğer yönden devam etmektedir.

Karayolunun Kılıç-Orhangazi kavşakları 3-5. İstanbul istikametindeki sağ şerit, 2 km’deki bakım-onarım çalışması nedeniyle trafiğe kapatıldı. Bu bölümde ulaşım diğer şeritlerden yapılmaktadır.

Adapazarı-Karasu yolunun 40-42. Kilometrelerce arazide yapılan çalışmalar nedeniyle ulaşım Karasu istikametinde çift yönlü olarak yapılıyor.

Beyşehir-Seydişehir yolunun 10-11. ve 22-25. Zonguldak-Bartın il sınırı-Bartın-Kurucaşile yolunun 29-35. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle ulaşıma ayrılan yolun bir kısmından çift taraflı izin veriliyor.

Hatay-Reyhanlı yolunun 18-20. Kilometrelerce sarsıntı hasarı olduğundan ulaşım servis yolundan sağlanıyor.

Lapseki-Biga yolunun 13-15. Kilometresindeki bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım iki taraflı bölünmüş yolun bir kısmından devam ediyor.

Hasankeyf-2 Viyadüğü-Batman-Hasankeyf-Gercüş-Midyat yolu üzerindeki sol köprü ortak onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılırken, sağ köprüden ulaşım çift yönlü olarak devam ediyor.

Finike-Kumluca yolunun 8-11. Yaya alt geçidinin kilometrelerce üretim çalışması nedeniyle sürücülerin trafik levha ve işaretlerine dikkat etmesi gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu